Aleene\'s - Always Ready Original Tacky Glue - klej uniwersalny

Aleene's Original Tacky Glue to jeden z najczęściej wybieranych przez zagraniczne scraperki klejów craftowych - polecany też przez projektantki z naszego Design Teamu :-)

Uniwersalny preparat do wielu rodzajów powierzchni. Klei papier, tkaniny, płótno, metal, plastik i inne. Dość gęsty, po wyschnięciu przezroczysty i bardzo trwały. Butelka ma precyzyjny aplikator, ale można ją również odkręcić i nanosić klej np. pędzlem. Nietoksyczny - może być używany przez dzieci.

Obecnie dostępny w wygodnej stojącej do góry nogami butelce, co ułatwia szybkie wypływanie kleju (idealne rozwiązanie przy częstym użytkowaniu).

Pojemność butelki 118ml.

Film producenta na temat tego produktu znajdziecie Państwo tutaj - klik.

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)