Bon upominkowy na kwotę 200 zł
Bon upominkowy na kwotę 200 zł. Bon upominkowy to świetny prezent świąteczny na ostatnią chwilę :) Wysyłamy go mailem, więc z pewnością dotrze na czas :) Można go wówczas wydrukować samodzielnie i podarować bliskiej osobie, która będzie mogła za kwotę wskazaną na bonie wybrać swoje wymarzone przydasie w naszym sklepie. Przesyłka gratis. Bon należy wykorzystać w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu.
 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Newsvine
Linkedin
Google+
Google
Facebook
Digg
Udostępnij produkt
Share on Digg Share via E-Mail Share on Facebook
Share on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Love Grows Here

Witajcie na Scrapkowym blogu :-)

Niedawno świętowaliśmy dzień miłości - i dlatego mój dzisiejszy post też jest przepełniony miłością ;-) Przygotowałam bowiem layout z naszym rodzinnym zdjęciem:


Jako, że scrapowałam zdjęcie moich ulubionych osób ;-) to pomyślałam, że miło będzie użyć mojej ulubionej kolekcji zeszłego roku, czyli Zella Teal od Primy. Jako tło użyłam delikatnego arkusza z kwiatowym wzorem w dwóch przeciwległych narożnikach. Postanowiłam więc ułożyć kompozycję layoutu na ukos pomiędzy nimi. Potuszowałam brzegi dodając tuszowania a la spękania i na tak przygotowanym tle ułożyłam tekturowe naklejki i motywy wycięte z ...