Crop-A-Dile - narzędzie do nitowania

Nowa ulepszona wersja fantastycznego narzędzia do osadzania nitów i oczek różnej wielkości. Bardzo poręczne, nie wymaga używania siły, działa niezwykle lekko i precyzyjnie. Co ważne - nie hałasuje! Można nim więc nitować o każdej porze dnia i nocy. Do jego użycia nie jest potrzebna także ani mata ani żadne dodatkowe akcesoria.

Crop-a-dile, dzięki możliwości ustawienia różnych kombinacji końcówek, nituje zarówno małe (1/8 cala) jak i duże (3/16) cala oczka. Prócz tradycyjnych nitów z dziurką, osadzać można nim także takie z płaską lub pełną główką, a także niestandardowo duże o średnicy 1/3 cala. Można w nim także ustawić odległość od brzegu (w calach lub w cm) i zrobić kilka dziurek w jednej linii, co jest bardzo wygodne. Zmiana ustawień odbywa się bardzo łatwo. W opakowaniu znajduje się nieduża, bardzo przejrzysta tabelka objaśniająca pracę z tym urządzeniem.

Crop-a-dile jest urządzeniem które wycina dziurki i osadza nity w następujących materiałach:

- papier

- tektura modelarska (gruba)

- karton

- niezbyt gruby metal

- skóra

- tkanina

- plastik

A filmik producenta na temat nowego Crop-a-dile można zobaczyć tutaj.

Towary prezentowane w dziale Przedsprzedaż to niewielki wycinek asortymentu, który możemy Państwu zaoferować. Jesli nie znaleźliście Państwo w tym dziale produktów, które chcielibyście zamówić, prosimy pisać do nas na adres [email protected]

Towar dostępny tylko na zamówienie. Aktualna sesja przedsprzedażowa trwa do 21 maja (czwartek) do godziny 22. UWAGA! NIE PRZYJMUJEMY ŻADNYCH DODATKOWYCH ZAMÓWIEŃ PO TYM TERMINIE!

Ostateczny termin wnoszenia opłat za zakupione towary (dotyczy osób, które NIE robiły wcześniej u nas zamówień przedsprzedażowych) to 22 maja (piątek). Planowana dostawa – pierwsza połowa czerwca.

Zasady Przedsprzedaży towarów w sklepie scrapki.pl:

1) Zamówienie na towar dostępny w dziale „Przedsprzedaż” składamy zgodnie ze standardową procedurą w naszym sklepie. Koszty wysyłki towaru z działu Przedsprzedaż są takie same jak w przypadku zakupu pozostałych produktów.

2) W zamówieniu na towary z przedsprzedaży nie można umieszczać innych produktów, dostępnych bezpośrednio w sklepie, chyba że zgadzają się Państwo czekać z ich wysyłką do terminu dostawy towarów przedsprzedażowych.

3) Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo mailem jego potwierdzenie ze standardową prośbą o przelanie środków na nasze konto.

4) Środki za towar umieszczony w dziale „Przedsprzedaż” muszą zostać zaksięgowane na koncie sklepu do dnia określonego w opisie produktu, którego dotyczy wpłata. Uwaga – w tym przypadku nie obowiązuje 7-dniowy terminu płatności jak w przypadku zwykłych zamówień, tylko termin podany przy konkretnym towarze! Możliwe formy płatności to przelew oraz Paypal. W przypadku braku środków na koncie w podanym terminie zamówienie nie będzie realizowane.

Podane zasady płatności nie dotyczą stałych klientów sklepu mających na swoim koncie przynajmniej jedno zrealizowane zamówienie przedsprzedażowe. Takie osoby dokonują płatności dopiero po ostatecznym potwierdzeniu przez sklep scrapki.pl dostępności towaru, już po zakończeniu sesji.

Jeżeli zdarzy się, że jakiś towar w momencie składania przez nas zamówienia u dostawcy będzie chwilowo niedostępny, taka wiadomość dotrze do Państwa możliwie najszybciej i wpłacona kwota zostanie niezwłocznie przelana z powrotem na Państwa konto.

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)