Crop-A-Dile - original - narzędzie do nitowania + nity

Fantastyczne narzędzie do osadzania nitów i oczek różnej wielkości. Bardzo poręczne, nie wymaga używania siły, działa niezwykle lekko i precyzyjnie. Co ważne - nie hałasuje! Można nim więc nitować o każdej porze dnia i nocy. Do jego użycia nie jest potrzebna także ani mata ani żadne dodatkowe akcesoria.

Crop-a-dile, dzięki możliwości ustawienia różnych kombinacji końcówek, nituje zarówno małe (1/8 cala) jak i duże (3/16) cala oczka. Prócz tradycyjnych nitów z dziurką, osadzać można nim także takie z płaską lub pełną główką, a także niestandardowo duże o średnicy 1/3 cala. Zmiana ustawień odbywa się bardzo łatwo i prosto. W opakowaniu znajduje się nieduża, bardzo przejrzysta tabelka objaśniająca pracę z tym urządzeniem.

Crop-a-dile jest urządzeniem które wycina dziurki i osadza nity w następujących materiałach:

- papier

- tektura modelarska (gruba)

- karton

- niezbyt gruby metal

- skóra

- tkanina

- plastik

 

W zestawie znajduje się:

- zielony Crop-A-Dile

- kasetka

- 240 nitów

 

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)