Die Scrapperin - listopad-grudzień 2012 - magazyn

Magazyn scrapbookingowy wydany w pełnym kolorze z ogromną ilością inspiracji. Projektantki, które prezentują swoje prace i warsztat pochodzą z różnych krajów Europejskich, w tym także z Polski. W bieżącym numerze znajdują się prace takich projektantek jak: Mumkaa, Nulka, Felicitas Klink, Janna Werner, Czekoczyna, Gaelle Ly i wiele wiele innych. W magazynie prawie nie ma reklam - za to jest ogromna ilość zdjęć prac scrapbookingowych, a także etapów ich tworzenia. Wiele prac wykonanych jest na polskich papierach, które można także nabyć w naszym sklepie. W tym numerze są także tutoriale dotyczące szycia - nie tylko scrapbookingu :)

Magazyn będący po prostu kopalnią ponadczasowych inspiracji - bardzo polecamy!

Ilość stron - 100.

Format - A4.

Magazyn publikowany w języku niemieckim.

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)