Distress Stain - Antique Linen

Preparat zaprojektowany przez Tima Holtza, dopasowany kolorystycznie do pozostałych preparatów z rodziny distress - tuszy, pękających farb i pudrów do embossingu.

W buteleczce znajduje się kolorowy barwnik na bazie wody, który służy do nadawania koloru powierzchniom porowatym, jak np. papier. Aplikacja barwnika jest bardzo prosta i całkowicie "czysta". Otóż buteleczka zakończona jest materiałowym, płaskim aplikatorem, którym barwnik rozprowadza się bezpośrednio po papierze. Wypływem płynu steruje się poprzez lekkie przyciśnięcie buteleczki do powierzchni papieru - wtedy następuje wypływ tuszu. Gdy zwolnimy nacisk, zawór się zamyka i możemy dalej kontynuować rozprowadzanie preparatu poprzez pociągnięcia po papierze lub buteleczkę odstawić - bez obawy, że cokolwiek się wyleje.

Każda buteleczka jest zabezpieczona zakrętką. Pojemnośći - 29 ml.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również

Obecnie przeglądane:Distress Stain - Antique Linen
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)