Glimmer Glam - Organic Garden

Glimmer Glam to jedna z czterech linii produktów do koloryzacji firmy Tattered Angels.

W plastikowej buteleczce zamknięta jest wodnorozpuszczalna farba o właściwościach podobnych do Glimmer Mistów. Preparat najlepiej jest nanosić na wybraną powierzchnię gąbeczką ew. pędzelkiem. Podstawowa różnica pomiędzy Glimmer Glam a Glimmer Glaze (także dostępnymi w sklepie) jest taka, że Glimmer Glam jest trochę bardziej transparentne i zawiera w sobie zarówno drobniutki, polyskliwy pyłek, jak i duże drobiny brokatu. To daje preparatowi po wyschnięciu piękny blask, ale także drobne, połyskujące "kropeczki". Glimmer Glam świetnie nadaje się do barwienia każdej powierzchni, jednak ze względu na swoje właściwości lepiej się sprawdza dla większych motywów, w tym także tworzenia tła, kolorowania kwiatów, nadawania blasku tkaninom.

Pojemność buteleczki - 40 ml.

 
Obecnie przeglądane:Glimmer Glam - Organic Garden
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)