Glimmer Glaze - Waterfall

Glimmer Glaze to produkt idealnie współgrający z linią Glimmer Mistów firmy Tattered Angels.

W plastikowej buteleczce zamknięty jest wodny preparat, który nadaje koloru oraz pięknej opalizacji dowolnej bazie - papierowi, drewnu, metalowi, akrylowi itp. Różnica jest taka, że preparat nanosi się pędzelkiem (albo tym wbudowanym w zakrętkę, albo dowolnym innym). Kolory są bardzo bogate, a połysk równie intensywny, jak w glimmer mistach. Preparat po wyschnięciu tworzy błyszczącą powierzchnię.

Buteleczka ma 36 ml pojemności.

 
Obecnie przeglądane:Glimmer Glaze - Waterfall
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Newsvine
Linkedin
Google+
Google
Facebook
Digg
Udostępnij produkt
Share on Digg Share via E-Mail Share on Facebook
Share on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Trochę wiosny w środku zimy

Witajcie Kochani! Dziś przynoszę ze sobą layout, którym składam hołd potędze papieru. :) Najbliższe w gąszczu przeróżnych technik związanych ze scrapbookingiem i dziedzinami pokrewnymi są dla mnie te, które pozwalają wycisnąć z papierów jak najwięcej. Dlatego tak bardzo lubię pracować z papierami, które mają jak najwięcej elementów do wycięcia i zaaranżowania jako ozdoby w pracy. 

Mój dzisiejszy layout powstał z kolekcji Springtime Mintay Papers i niekoniecznie "opowiada" o wiośnie. Myślę, że ta kolekcja jest również świetna do aranżacji dziecięcych, a w szczególności dziewczęcych zdjęć. Do ozdobienia pracy wykorzys...