Imaginisce - d-stress - postarzacz do papieru

Bardzo wygodny postarzacz do papieru. Do działania potrzebuje 2 baterii AA (nie są dołączone). W przeciwieństwie do ręcznych postarzaczy nie wymaga specjalnych umiejętności dla osiągnięcia pożadanego efektu. Posiada trzy wymienne końcówki, z których każda po zastosowaniu daje nieco inny efekt - brzegi bardziej płaskie lub lekko "ponaddzierane", bardziej lub mniej postarzone. Dodatkowo efektem końcowym można "sterować" przez siłę nacisku, kierunek przesuwania narzędzia wzdłuż brzegu papieru, kąt jego nachylenia itp. Działa bardzo cicho.

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Newsvine
Linkedin
Google+
Google
Facebook
Digg
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on Facebook
Share on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)