Jillibean Soup - Mini Placemats - Fur Fusion

Komplet sześciu fantazyjnie wycinanych kart z białego kartonu. Karty mają format 3x4 cale, w założeniu dedykowane są do Project Life - bardzo fajnie urozmaicą strony w albumach, ale sprawdzą się świetnie także w innych projektach :-)

Można je nałożyć na zdjęcia, barwić mgielkami, kolorować, dowolnie ozdabiać, przeszywać, użyć jako masek - możliwości ogranicza jak zawsze tylko nasza wyobraźnia ;-)

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Newsvine
Linkedin
Google+
Google
Facebook
Digg
Udostępnij produkt
Share on Digg Share via E-Mail Share on Facebook
Share on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Trochę wiosny w środku zimy

Witajcie Kochani! Dziś przynoszę ze sobą layout, którym składam hołd potędze papieru. :) Najbliższe w gąszczu przeróżnych technik związanych ze scrapbookingiem i dziedzinami pokrewnymi są dla mnie te, które pozwalają wycisnąć z papierów jak najwięcej. Dlatego tak bardzo lubię pracować z papierami, które mają jak najwięcej elementów do wycięcia i zaaranżowania jako ozdoby w pracy. 

Mój dzisiejszy layout powstał z kolekcji Springtime Mintay Papers i niekoniecznie "opowiada" o wiośnie. Myślę, że ta kolekcja jest również świetna do aranżacji dziecięcych, a w szczególności dziewczęcych zdjęć. Do ozdobienia pracy wykorzys...