Lindy\'s Scrap Gang - Glitz Spritz - Medieval Gold

Produkty z serii Glitz Spritz to delikatne, transparentne i mocno błyszczące mgiełki. Dla tych, którzy bez połysku nie zrobią pracy ;-) Można używać je samodzielnie, bądź mieszać z innymi mgiełkami Lindy's Scrap Gang.

Mgiełki sprzedawane są w postaci proszku. Przed pierwszym użciem należy pojemnik wypełnić gorącą wodą do miejsca oznaczonego na etykiecie.

Po wymieszaniu powstaje około 60 ml mgiełki.

Dokładną instrukcję przygotowania mgiełek oraz więcej informacji o ich typach i różnicach między nimi znajdziecie Państwo w specjalnym poście na naszym blogu, klikając tutaj.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo w sklepie mgiełki w kolorze, który Wam się podoba, napiszcie do nas na mail: [email protected] - postaramy się sprowadzić wybrane przez Państwa kolory w kolejnej dostawie :)

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)