Martha Stewart - Masa Plastyczna - Kolory Podstawowe

Kolorowa masa plastyczna, idealna do tworzenia i kształtowania wszelkiego rodzaju dekoracji, ozdób czy kwiatów przy pomocy silikonowych form i nie tylko. To masa nietoksyczna, która zastyga na powietrzu po 24 godzinach (bez wypiekania). Masy można łączyć na wiele sposobów, uzyskując najróżniejsze kolory i odcienie. Załączona w zestawie tabela mieszania kolorów dodatkowo ułatwia to zadanie.

Zestaw zawiera kolory: żółty, czerwony, niebieski oraz brązowy. Masa netto całego produktu wynosi 58 g (masa jest bardzo wydajna).

Krótki filmik opowiadający o tym, czym jest masa plastyczna Clay i jak można jej używać można obejrzeć tutaj.

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)