We R Memory Keepers - Instagram Album - Neon Teal

Niezwykle uroczy, malutki albumik dedykowany do przechowywania zdjęć instagramowych z serii w neonowych kolorach. Rogi zabezpieczone metalowymi narożnikami, na grzbiecie metalowa tabliczka z etykietką na opis. W środku 10 mini koszulek o wymiarach 10,5x10,5 cm (4x4 cale) - 7 z jedną kieszonką i 3 dzielone na cztery kieszonki 5x5 cm (2x2 cale).

Wymiary kieszonek pasują idealnie do kwadratowych kart z serii Instagram We R Memory Keepers oraz standardowych kart typu Insta innych firm.

Wymiary zewnętrzne albumiku ok. 16x14 cm.

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Newsvine
Linkedin
Google+
Google
Facebook
Digg
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on Facebook
Share on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
A Moment in Life

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Z racji niedawno obchodzonego Dnia Nauczyciela kolejny mój post poświęcam tematyce szkolnej, jednak z nieco innego punktu widzenia.


Oprawiłam zdjęcie mojego syna ze ślubowania pierwszoklasisty, które, jak wydawało mi się, miało miejsce dopiero co, chwilę temu...a on już za rok kończy szkołę! Stąd wziął się tytuł layoutu - bo to, co przeżywamy, to tylko chwile, momenty, które przemijają szybciej, niż byśmy chcieli. I chociaż pewnie dla niego teraz życie szkolne ciągnie się bardzo długo ;-)) to już za rok podstawówka pozostanie tylko wspomnieniem....

Layout powstał niemal w całości na bazie kol...