We R Memory Keepers - karty Instagram - Sheer Metallic

Zestaw kart typu Instagram, czyli kwadratowych. Dedykowane do pocket scrapbooking, ale sprawdzą się także świetnie jako dodatki do scrapów, klasycznych albumików itp. Gratka dla miłośniczek małych form scrapbookingowych :-)

W komplecie:

  • 40 kart o wymiarach 10.2 x 10.2 cm (4x4") w 8 wzorach
  • 50 kart o wymiarach 5 x 5 cm (2x2") w 10 wzorach

Karty są wykonane z prześwitującej folii, z metalicznymi (złotymi i srebrnymi) nadrukami.

Karty pasują idealnie do koszulek i małych albumików typu Instagram firmy We R Memory Keepers oraz kwadratowych kieszonek w koszulkach innych firm, także w dużych dzielonych koszulkach 12x12 cali.

Wspaniały "kieszonkowy" pomysł na utrwalanie wspomnień na bieżąco - albumik, koszulki i karty zmieszczą się w każdej torbie i walizce.

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Newsvine
Linkedin
Google+
Google
Facebook
Digg
Udostępnij produkt
Share on Digg Share via E-Mail Share on Facebook
Share on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Trochę wiosny w środku zimy

Witajcie Kochani! Dziś przynoszę ze sobą layout, którym składam hołd potędze papieru. :) Najbliższe w gąszczu przeróżnych technik związanych ze scrapbookingiem i dziedzinami pokrewnymi są dla mnie te, które pozwalają wycisnąć z papierów jak najwięcej. Dlatego tak bardzo lubię pracować z papierami, które mają jak najwięcej elementów do wycięcia i zaaranżowania jako ozdoby w pracy. 

Mój dzisiejszy layout powstał z kolekcji Springtime Mintay Papers i niekoniecznie "opowiada" o wiośnie. Myślę, że ta kolekcja jest również świetna do aranżacji dziecięcych, a w szczególności dziewczęcych zdjęć. Do ozdobienia pracy wykorzys...