Perfect Pearls - Rust

Magiczny, opalizujący i mieniący się preparat, zamknięty w niedużym pojemniczku – niezwykle wydajny. Kolor - rdzawy. Ma wiele zastosowań, m.in.:

- używając pędzelka można go rozprowadzić po świeżo stemplowanych motywach – dodaje niesamowitego blasku

- można wymieszać go z wodą albo z wodą i tuszem w płynie (np. distress reinker) i w ten sposób stworzyć niezliczoną ilość barwnych sprayów, które dadzą piękny efekt na scrapach (do tego celu potrzebny jest pojemniczek z rozpylaczem – polecamy Mini Mister firmy Ranger)

Preparat ten utrwala się dzięki połączeniu z wodą i po wyschnięciu tworzy jedną całość z podłożem – nie osypuje się i nie ściera.

 
Obecnie przeglądane:Perfect Pearls - Rust
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)