Prima - Chalk Edger - Dry Sand

Tusz kredowy, kryjący, w niewielkim pojemniczku z wygodnym uchwytem (łatwy w użyciu bez konieczności posiadania dodatkowych narzędzi). Świetnie nadaje się zarówno do tuszowania brzegów (papierów, kwiatów itp.), jak i do stemplowania - doskonale pokrywa i dzięki temu odwzorowuje szczegóły. Reaguje z wodą, co umozliwia uzyskiwanie dodatkowych efektów. Dostępny w wielu odcieniach. Projekt: Ingvild Bolme.

NASZA RADA: Choć producent charakteryzuje tusz jako szybko schnący, lepiej odczekać kilka minut, aby uzyskać efekt pełnego wyschnięcia. Nie trzeba jednak traktować tego jako wady - dzięki temu można w łatwy sposób łączyć ze sobą różne kolory i tworzyć płynne przejścia :)

Filmik prezentujący możliwości użycia produktu można zobaczyć tutaj.

 
Obecnie przeglądane:Prima - Chalk Edger - Dry Sand
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)