Project Life - Instagram Album - Stripes

Niezwykle uroczy, malutki albumik dedykowany do przechowywania zdjęć instagramowych. Oprawa papierowa lakierowana, rogi zabezpieczone metalowymi narożnikami, na grzbiecie metalowa tabliczka z etykietką na opis. W środku 10 mini koszulek o wymiarach 10,5x10,5 cm (4x4 cale) z jedną kieszonką.

Wymiary kieszonek pasują idealnie do kwadratowych kart z serii Instagram Project LIfe, We R Memory Keepers oraz standardowych kart typu Insta innych firm.

Wymiary zewnętrzne albumiku ok. 16x14 cm.

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Newsvine
Linkedin
Google+
Google
Facebook
Digg
Udostępnij produkt
Share on Digg Share via E-Mail Share on Facebook
Share on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Wesołych Świąt!

Witam wszystkich Odwiedzających na Scrapkowym blogu!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to ostatni dzwonek na wysyłanie świątecznych kartek! :-) Na dzisiejszy mój, ostatni przed Świętami post przygotowałam kilka jako inspiracje dla Was:


Jak może zauważyliście, papiery w tle pochodzą z zupełnie nieświątecznej, ale mimo wszystko odświętnej kolekcji Together :-) Delikatne, koronkowe wzory idealnie nadają się do Bożonarodzeniowych tematów.

W pierwszej kartce Miszmaszową tekturkę w kształcie bombki wykorzystałam jako ramkę do świątecznego obrazka, a pod nią umieściłam kilka śnieżynek z elementów do Project Life od MME: