Project Life - Modern Wedding - core kit
Zestaw pięknych i bardzo eleganckich kart do project life o tematyce ślubnej. Kolorystyka zestawu jest bardzo romantyczna. Pudrowy róż, mięta, biel i czerń idealnie wpiszą się w tę wielką uroczystość. Delikatne i subtelne motywy serduszek, kwiatków i atrybutów ślubnych świetnie konweniują z napisami i etykietami. Zestaw zawiera 500 kart 3x4 40 kart 4x6 - Journaling Cards 60 kart 4x6 - karty tytułowe do użycia w pionie lub poziomie 8 kart typu first page (4 karty 3x4 i 4 karty 4x6) 8 kart typu last page (4 karty 3x4 i 4 karty 4x6)
 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Newsvine
Linkedin
Google+
Google
Facebook
Digg
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on Facebook
Share on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)