Rama drewniana do scrapa 30,5x30,5cm - głęboka

Elegancka rama na scrapy wykonana z surowego drewna. Rama jest wykonana na zamówienie i specjalnie dostosowana do potrzeb scraperek :)

Posiada solidne sztywne plecki z zawieszką, ale nie ma szybki z przodu ze względu na to, że layouty często są warstwowe i mocno przestrzenne. Wykonana jest z surowego jasnego drewna, co umożliwia samodzielną aranżację - wykończenie, np. pomalowanie na dowolny kolor.

Wymiar plecków to dokładnie 30,5x30,5 cm (rozmiar papieru scrapowego), dzięki czemu możecie Państwo oprawić swoje layouty szybko i sprawnie, bez przycinania i innych dodatkowych czynności.

Ramy mogą być szczególnie przydatne, kiedy wykonujemy LO na prezent i chcemy ofiarować je komuś w nieco bardziej eleganckiej formie lub kiedy chcemy ładnie wyeksponować swoje scrapy w domu. Rama głęboka nadaje się nie tylko do powieszenia na ścianie, ale i do postawienia na półce.

Dokładne wymiary:

wewnętrzny (pole widzenia scrapa) - ok. 29,5x29,5cm;

zewnętrzny ok. 33,5x33,5cm;

szerokość ramki 2cm;

głębokość ramy: 3,5cm. UWAGA! RAMA NIE JEST SHADOW-BOXEM (jest głęboka od tyłu, nie z przodu).

Dostępne także ramy płytsze (1cm).

Ze względu na gabaryty i możliwość uszkodzenia w transporcie ram nie wysyłamy Pocztą Polską, jedynie kurierem.

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Newsvine
Linkedin
Google+
Google
Facebook
Digg
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on Facebook
Share on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)