Ranger - Ink Blending Tool - aplikator do tuszy distress

Idealne narzędzie do nakładania i mieszania tuszy distress. Dzięki możliwości wymiany gąbeczek (są doczepiane na rzep) można mieć wiele gąbek - każdą do innego koloru tuszu, bez konieczności kupowania nowego aplikatora. Dzięki temu narzędziu mamy pełną kontrolę nad nakładaniem tuszu - w zależności od ilości nabranego tuszu, siły nacisku, prędkości ruchu i techniki uzyskujemy różnorodne efekty.

Istotne jest, żeby nie mylić tego aplikatora z innym, przeznaczonym do tuszy alkoholowych (tam są filcowe nakładki, a nie miękkie, gąbkowe poduszeczki)

W zestawie są 2 gąbkowe poduszeczki.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również

Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)