Ranger - Mini Ink Blending Tool - aplikatory okrągłe

Idealne narzędzie do nakładania i mieszania tuszy, farb itp. Posiada wymienne, doczepiane na rzep gąbeczki - do kupienia tutaj. W zależności od ilości nabranego tuszu, siły nacisku, prędkości ruchu i techniki uzyskujemy różnorodne efekty.

Gąbeczki są okrągłe i mniejsze niż w klasycznym aplikatorze Rangera (mają średnicę 3cm). Pozwala to precyzyjniej nakładać tusze i farby na niewielkie powierzchnie oraz uzyskiwać bardziej obłe krawędzie tuszowanego obszaru. Świetne narzędzie do używania z maskami.

W komplecie są dwa aplikatory i cztery wymienne gąbeczki.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również

Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)