Ranger - Mini Mister

Malutkie pojemniczki z rozpylaczem do tworzenia mgiełek, które pozwalają komfortowo posługiwać się preparatem Perfect Pearls oraz przygotowywać kolorowe spraye na bazie wody i tuszy distress reinker.

Każdy pojemniczek ma odkręcany rozpylacz - są one wielorazowego użytku. Każdy też ma ochronne zamknięcie, dzięki czemu niezużyty roztwór tuszu czy perfect pearls możemy przechowywać aż do następnego razu, gdy będzie nam potrzebny.

Podczas posługiwania się wodnymi sprayami przygotowywanymi w Mini Misterach szybko się odkrywa, że jeden Mini Mister nie wystarcza :) Z biegiem czasu odkryjecie swoje ulubione połączenia kolorystyczne i będziecie chcieć mieć je stale pod ręką - każdy przygotowany w osobnym Mini Misterze.

 
Obecnie przeglądane:Ranger - Mini Mister
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)