Ranger - Non Stick Craft Sheet 9x12 cali

Non stick craft sheet to specjalna mata do pracy z mediami, czyli wieloma różnymi preparatami, począwszy od tuszy wodnych, alkoholowych, przez perfect pearls, wodne spraye i farby, a na embossingu i UTEE skończywszy. Mata idealnie zabezpiecza każde podłoże przez wysoką temperaturą, wodą, alkoholem, pudrami do embossingu i wszelkimi innymi substancjami. Praca na niej jest niezwykle komfortowa - można puścić wodze twórczej fantazji bez obawy, że w sposób nieodwracalny zabrudzi się swoje miejsce pracy.

Mata ta jest także niezastąpiona przy pracy z tuszami distress i alkoholowymi przy tworzeniu tła do prac scrapbookingowych. Na macie takiej jak ta pracuje zawsze Tim Holtz.

Wszystkie tusze wodne zmywa się z maty za pomocą prostego spłukania albo przetarcia zwilżonym wodą papierowym ręczniczkiem.

Tusze alkoholowe usuwa się za pomocą papierowego ręczniczka i preparatu Alkohol Blending Solution - nie pozostaje żaden ślad.

Zaschnięty puder do embossingu albo UTEE usuwa się przeciągając po gładkiej powierzchni maty jakimś plastikowym, płaskim przedmiotem np. opakowaniem od tuszu.

Mata się nie zużywa, ale ważne jest, aby jej nie składać, tylko zwijać i by nie używać na jej powierzchni ostrych narzędzi.

Rozmiar maty to 9''x12'' (czyli 22,8x30,5cm)

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)