Ranger - Non Stick Craft Sheet - mata 15x18 cali

Non stick craft sheet to specjalna mata do pracy z mediami, czyli wieloma różnymi preparatami, począwszy od tuszy wodnych, alkoholowych, poprzez perfect pearls, wodne spraye i farby, a na embossingu i UTEE skończywszy. Mata idealnie zabezpiecza każde podłoże przez wysoką temperaturą, wodą, alkoholem, pudrami do embossingu i wszelkimi innymi substancjami. Praca na niej jest niezwykle komfortowa - można puścić wodze twórczej fantazji bez obawy, że w sposób nieodwracalny zabrudzi się swoje miejsce pracy.

Mata ta jest także niezastąpiona przy pracy z tuszami distress i alkoholowymi przy tworzeniu tła do prac scrapbookingowych. Na macie takiej jak ta pracuje zwykle Tim Holtz.

Wszystkie tusze wodne zmywa się z maty za pomocą prostego spłukania albo przetarcia zwilżonym wodą papierowym ręczniczkiem.

Tusze alkoholowe usuwa się za pomocą papierowego ręczniczka i preparatu Alkohol Blending Solution - nie pozostaje żaden ślad.

Zaschnięty puder do embossingu albo UTEE usuwa się przeciągając po gładkiej powierzchni maty jakimś plastikowym, płaskim przedmiotem np. opakowaniem od tuszu lub zużytą kartą kredytową :)

Mata się nie zużywa, może służyć wiele lat, ważne jest tylko, aby jej nie składać, tylko zwijać i by nie używać na jej powierzchni ostrych narzędzi.

Rozmiar maty to 15''x18'' (czyli ok. 38x46cm).

Towary prezentowane w dziale Przedsprzedaż to niewielki wycinek asortymentu, który możemy Państwu zaoferować. Jesli nie znaleźliście Państwo w tym dziale produktów, które chcielibyście zamówić, prosimy pisać do nas na adres przedsprzedaz@scrapki.pl

Towar dostępny tylko na zamówienie.

Terminy zakończenia aktualnej sesji przedsprzedażowej, ostateczny termin wnoszenia opłat za zamówione towary oraz termin planowanej dostawy podane są w dziale Aktualności na stronie głównej.

UWAGA! NIE PRZYJMUJEMY ŻADNYCH DODATKOWYCH ZAMÓWIEŃ PO ZAKOŃCZENIU SESJI!

Szczegółowe zasady przedsprzedaży towarów w sklepie scrapki.pl:

1) Zamówienie na towar dostępny w dziale „Przedsprzedaż” składamy zgodnie ze standardową procedurą w naszym sklepie. Koszty wysyłki towaru z działu Przedsprzedaż są takie same jak w przypadku zakupu pozostałych produktów.

2) W zamówieniu na towary z przedsprzedaży nie można umieszczać innych produktów, dostępnych bezpośrednio w sklepie, chyba że zgadzają się Państwo czekać z ich wysyłką do terminu dostawy towarów przedsprzedażowych.

3) Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo mailem jego potwierdzenie ze standardową prośbą o przelanie środków na nasze konto.

4) Środki za towar umieszczony w dziale „Przedsprzedaż” muszą zostać zaksięgowane na koncie sklepu do dnia określonego w opisie produktu, którego dotyczy wpłata. Możliwe formy płatności to przelew oraz Paypal. W przypadku braku środków na koncie w podanym terminie zamówienie nie będzie realizowane.

Podane zasady płatności nie dotyczą stałych klientów sklepu mających na swoim koncie przynajmniej jedno zrealizowane zamówienie przedsprzedażowe. Takie osoby dokonują płatności dopiero po ostatecznym potwierdzeniu przez sklep scrapki.pl dostępności towaru, już po zakończeniu sesji.

Jeżeli zdarzy się, że jakiś towar w momencie składania przez nas zamówienia u dostawcy będzie chwilowo niedostępny, taka wiadomość dotrze do Państwa możliwie najszybciej i wpłacona kwota zostanie niezwłocznie przelana z powrotem na Państwa konto.

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)