Ranger - Vintaj Patina - Rusted Hardware

Zestaw szybkoschnących, permantentnych tuszy zaprojektowych specjalnie do kolorowania metali. Są nieprzejrzyste i za ich pomocą stworzysz piękny efekt spatynowania metalu.

Przed użyciem dobrze potrząsnąć, aż pigmenty się wymieszają, a kuleczka zacznie grzechotać. Nanoś małymi ilościami używając pędzelka. Aby uzyskać efekt warstw, możesz dodać koloru za pomocą miękkiej szmatki. Aby nadać wytrzymałości, suszyć nagrzewnicą do embossingu.

Uwaga - zawiera substancje drażniące. Unikać kontaktu. Umyć ręce po użyciu. Nie połykać. Jeśli dostanie się do przełyku, wezwać lekarza.

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)