Scrap and Me - Little Cuties - zestaw papierów 12x12
Zestaw papierów z uroczej kolekcji Klaudii Szpunar. Sześć dwustronnych papierów o tematyce dziecięcej. Błękity, róże i kolor miodowy, czynią go bardzo uniwersalnym, zarówno do prac chłopięcych, jak i dziewczęcych - słodkie niemowlęce grafiki w otoczeniu delikatnych kompozycji kwiatowych. Gratisowy papier na odwrocie okładki – uroczy miś w otoczeniu m.in. błękitnych kwiatów Do wykorzystania w kartkach, zaproszeniach, layoutach i albumach. Papier wysokiej jakości , bezkwasowy, bezdrzewny. Cechy produktu: • 6 arkuszy (12 wzorów) plus gratis wzór na odwrocie okładki • wymiar 30,5x30,5cm (12x12 cali) • nadrukowany dwustronnie • gramatura 250 g/m2 • utrzymany w błękitnej, różowej i miodowej kolorystyce • wyprodukowany w Polsce Do zestawu osobno można nabyć arkusze z elementami do samodzielnego wycięcia, w kolorach różowym i błękitnym.
 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Newsvine
Linkedin
Google+
Google
Facebook
Digg
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on Facebook
Share on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)