Simple Stories - Vintage Bliss - Collection Kit

Fantastyczny zestaw do Project Life (i nie tylko :)). Zestaw zawiera:

- 6 dwustronnych arkuszy papieru scrapbookingowego, doskonałego do layoutów lub wycinania poszczególnych elementów graficznych

- 6 dwustronnych arkuszy papieru dzielonego na karty do samodzielnego wycinania, w standardowych formatach najczęściej spotykanych w koszulkach do Project Life, czyli (wymiary podane w calach):

- 3x4 (24 różne wzory, 12 po każdej stronie arkusza);

- 4x6 (12 wzorów, 6 po każdej stronie);

- 6x4 (12 wzorów, 6 po każdej stronie);

- 6x8 (4 wzory, 2 po każdej stronie) + 4x4 (6 wzorów, 3 po każdej stronie);

- 2x12 (8 wzorów, 4 po każdej stronie)  + 4x12 (2 wzory, po 1 po każdej stronie);

- 6 x 12 (4 wzory, 2 po każdej stronie).

Przy użyciu przezroczystych koszulek do PL można wykorzystać obie strony kart :)

- arkusz naklejek z obrazkami formatu 12 x 12 cali

- arkusz naklejek z alfabetami i napisami formatu 12 x 12 cali

Na obu arkuszach jest bardzo dużo naklejek do wykorzystania :)

- bonus - sześć transparentnych okienek z nadrukiem na grubej przezroczystej folii do wykorzystania np. jako ramki na zdjęcia formatu 10x15 cm, w trzech różnych wzorach.

Na zdjęciach kolejno: cały zestaw, przykładowy layout z wykorzystaniem materiałów z zestawu, dwa arkusze naklejek znajdujące się w zestawie.

 

Towar dostępny tylko na zamówienie. Aktualna sesja przedsprzedażowa trwa do 20 października 2013 r. do godziny 21. Ostateczny termin wnoszenia opłat za zakupione towary to 22 października (wtorek).

Zasady Przedsprzedaży towarów w sklepie scrapki.pl:

1) Zamówienie na towar dostępny w dziale „Przedsprzedaż” składamy zgodnie ze standardową procedurą w naszym sklepie. Koszty wysyłki towaru z działu Przedsprzedaż są takie same jak w przypadku zakupu pozostałych produktów.

2) W zamówieniu na towary z przedsprzedaży nie można umieszczać innych produktów, dostępnych bezpośrednio w sklepie.

3) Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo mailem jego potwierdzenie z prośbą o przelanie środków na nasze konto.

4) Środki za towar umieszczony w dziale „Przedsprzedaż” muszą zostać zaksięgowane na koncie sklepu do dnia określonego w opisie produktu, którego dotyczy wpłata (jest to zwykle 22 dzień miesiąca). Uwaga – w tym przypadku nie obowiązuje 7-dniowy terminu płatności jak w przypadku zwykłych zamówień, tylko termin podany przy konkretnym towarze! Możliwe formy płatności to przelew oraz Paypal. W przypadku braku środków na koncie w podanym terminie zamówienie zostanie anulowane.

5) Towary zamówione przez Państwa powinny trafić do sklepu w ciągu około trzech tygodni od upływu ostatecznego terminu wpłat. Następnie towary zostaną rozesłane do Państwa w kolejności składania zamówień w ciągu 3-4 dni.

Jeżeli zdarzy się, że jakiś towar w momencie składania przez nas zamówienia u dostawcy będzie chwilowo niedostępny, taka wiadomość dotrze do Państwa najpóźniej w ciągu tygodnia od upływu ostatecznego terminu wpłat i wpłacona kwota zostanie niezwłocznie przelana z powrotem na Państwa konto.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również

Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)