EK Success - Dimensional Punch - Doily Petals

Wysokiej jakości dziurkacz brzegowy. za pomocą którego wyczarujesz piękne kwiaty. Dziurkacz posiada listwę umożliwiającą kontynuowanie wzoru. Wyposażony jest w blokadę dźwigni - po złożeniu zajmuje mniej miejsca. Mechanizm działa lekko.

Wycinane płatki mają 2,3 cm długości. Aby zrobić kwiat, należy wyciąć dziurkaczem 2 lub 3 pasy papieru o długości odpowiadającej dużym papierom do scrapbookingu - 30,5 cm. Po wycięciu pasy łączymy ze sobą i zwijamy. Kwiat gotowy.

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)