Tim Holtz - Design Ruler - linijka

Linijka craftowa zaprojektowana przez Tima Holtza. Jak wszystko, co wyszło spod rąk Tima, linijka ta uwzględnia wiele potrzeb scraperek :-) Co ma w sobie szczególnego? Oto jej funkcje:

- jest przezroczysta, zatem doskonale widać wszystko, co się pod nią znajduje,

- posiada stalową krawędź, przy której można bezpiecznie ciąć papier craftowym nożem,

- poprzeczne linie biegnące przez całą linijkę bardzo ułatwiają odmierzanie i odcinanie papieru oraz pomagają ustawić linijkę pod kątem prostym,

- druga krawędź jest cieniutka i służy do rysowania linii,

- linijka posiada także na całej swej długości linię w postaci drobnych dziurek - można je wykorzystać, by zrobić proste, równe linie otworów w papierze (a później przeplatać przez nie nitkę lub drucik)

- jest wyskalowana w calach - obejmuje papier 12 calowy od brzegu do brzegu, dzięki czemu łatwo jest np. wyznaczyć środek.

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Newsvine
Linkedin
Google+
Google
Facebook
Digg
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on Facebook
Share on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
moc sprawcza zakupów

Hej!


Też macie tak, że gdy przychodzi paczka z przydasiami, to rzucacie się na nią w mig i chcecie tworzyć już, zaraz? Właśnie tak czułam się, gdy przyszła paczucha od scrapki.pl :) W środku znalazł się Value Kit - Funday. Długo zastanawiałam się, czy warto. I nie zawiodłam się - mimo, że dużo kart się powtarza, to tak w zasadzie co w tym złego, skoro są śliczne? Często żałuję, że jakichś kart zaczyna mi brakować, tych wystarczy mi na długo!