Tim Holtz - Design Ruler - linijka

Linijka craftowa zaprojektowana przez Tima Holtza. Jak wszystko, co wyszło spod rąk Tima, linijka ta uwzględnia wiele potrzeb scraperek :-) Co ma w sobie szczególnego? Oto jej funkcje:

- jest przezroczysta, zatem doskonale widać wszystko, co się pod nią znajduje,

- posiada stalową krawędź, przy której można bezpiecznie ciąć papier craftowym nożem,

- poprzeczne linie biegnące przez całą linijkę bardzo ułatwiają odmierzanie i odcinanie papieru oraz pomagają ustawić linijkę pod kątem prostym,

- druga krawędź jest cieniutka i służy do rysowania linii,

- linijka posiada także na całej swej długości linię w postaci drobnych dziurek - można je wykorzystać, by zrobić proste, równe linie otworów w papierze (a później przeplatać przez nie nitkę lub drucik)

- jest wyskalowana w calach - obejmuje papier 12 calowy od brzegu do brzegu, dzięki czemu łatwo jest np. wyznaczyć środek.

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Newsvine
Linkedin
Google+
Google
Facebook
Digg
Udostępnij produkt
Share on Digg Share via E-Mail Share on Facebook
Share on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
zestaw dla maleństwa

Witajcie!

Dziś mam dla Was coś zupełnie innego, mianowicie słodki zestaw ramka+scrap dla słodkiego maleństwa, które niedawno zasiliło szeregi naszej rodziny! :) miałam nosa, bo już jakiś czas temu kupiłam chipboardy dziewczęce z kolekcji Crate Paper, sporo z nich już wykorzystałam do zwykłych prac, ale te najbardziej dziewczęce również doczekały się wykorzystania :)

Layout jest bardzo prosty, mimo, że ma wieele malutkich dodatków :) bardzo lubię styl clean&simple, więc nie chciałam przesadzać z warstwami i dodatkami i przytłaczać zdjęcia. Moim innym postanowieniem jest używanie większej ilości stempli - mam mnóstwo małych wzorów i n...