Tim Holtz - Kushgrip Snip - nożyczki 7 cali

Zaprojektowane przez Tima Holtza, wykonane przez Tonic Studio świetne nożyczki, uwielbiane przez scraperki. Mikroząbki na ostrzach powodują, że nożyczki lekko tną. Posiadają powłokę antystatyczną, co zmniejsza tendencję do przywierania do nich małych kawałków papieru lub taśmy. Bardzo poręczne uchwyty powodują, że nawet długie wycinanie jest komfortowe i nie bolą nas ręce. Dodatkowo w komplecie - praktyczna osłonka na ostrze.

Wielkość nożyczek - długość w całości - ok. 17,5cm.

Poniżej przeczytacie opinie projektantek z naszego Design Teamu:

"Lubię te nożyczki najbardziej za to, że są bardzo poręczne, a uchwyty są duże i miękkie. Bardzo wygodnie leżą w dłoni. Mają specjalną powłokę, która sprawia, że nawet po wielokrotnym cięciu taśmy klejącej nic do nich nie przywiera. Mam je od około pięciu lat i nie czyściłam ich NIGDY. Przy tym są ostre i wytrzymałe - można nimi przeciąć nie tylko papier czy tekturę, ale także np. druciki.
Zdecydowanie planuję się skusić też na dłuższą wersję - wygodniejszą do precyzyjnego cięcia dłuższych kawałków papieru :-)"

Anai

"Podpisuję się pod wszystkim, co napisała Anai :-) Nożyczki te kocham miłością bezgraniczną, dowodem na to jest sytuacja, kiedy zostawiłam je w Warszawie na warsztatach, postawiłam na nogi pół stolicy w celu ich odzyskania ;-) Nie wyobrażam sobie pracy bez nich!"

Dorota_mk

"Ja podchodziłam do tych nożyczek sceptycznie - bo co takiego może być w nożyczkach? ;-) Ale gdy pierwszy raz trafiły w moje ręce, wszystko stało się jasne. Robię nimi wszystko - tnę papier, taśmę klejącą, druciki, nie tępią się. Świetnie układają się w dłoni, w tej chwili nie umiem już pracować z nożyczkami z mniejszymi uchwytami."

Kasia

Dłuższą wersję tych samych nożyczek (9,5-calową) możecie Państwo zamówić w naszej przedsprzedaży :-)

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Newsvine
Linkedin
Google+
Google
Facebook
Digg
Udostępnij produkt
Share on Digg Share via E-Mail Share on Facebook
Share on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Mintayowo-urodzinowo

Witajcie, mili Odwiedzający, na Scrapkowym blogu!

Od kilku lat polskie crafterki świętują pierwszą sobotę października, kiedy to przypada Światowy Dzień Cardmakingu. I ja również dołączyłam do tego grona, tworząc w tym dniu kilka kartek, z których dwie urodzinowe pokażę Wam dzisiaj:


Użyłam, jak widać, pięknych papierów Mintay z kolekcji Together i Celebrations :-) Na pięknych, turkusowych tłach umieściłam wycięte z arkuszy motywy tortów, babeczek i ukwieconych balonów, przybrałam kwiatuszkami mulberry i dodałam trochę pasmanterii.