Tim Holtz - Paper Stash - Shabby Vintage

Zestaw papierów stworzony przez Tima Holtza. Zawiera w sobie 36 arkuszy grubego, dwustronnego papieru w rozmiarze 12''x12'' (ok 31,4cmx31,4cm). Czy lubisz robić duże LO, czy ATC, czy kartki - znajdziesz tu coś dla siebie, bowiem cały zestaw zaprojektowany został w dość niezwykły sposób. Każdy ze wzorów powtarza się w różnych rozmiarach:

- 12''x12''

- 6''x6'' (ok 15x15 cm)

- 2''x2'' (ok 5x5 cm)

- format ATC czyli 2,5'x3,5'

- podłużne paski.

Teraz już nie musisz się zastanawiać, jak dopasować wzór papieru do swojej pracy - w tym zestawie znajdziesz wiele różnych formatów, z których będziesz mogła wybierać.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również

Obecnie przeglądane:Paper Stash - Shabby Vintage
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)