Tim Holtz Sizzix - MINI ORNAMENTAL - Magnetic Movers and Shapers

Wykrojnik magnetyczny Sizzix do maszyn typu Big Shot, Big Shot Express, Big Shot Pro, zaprojektowanych przez Tim'a Holtz'a, które poradzą sobie nie tylko z papierem, ale nawet z grubą tekturą, tkaniną, akrylem i innymi nietypowymi tworzywami.

Wykrojnik ten musi być używany w połączeniu z innymi wykrojnikami Movers & Shapers lub bazą L Base Tray - nie może być używany samodzielnie.

Wycinany wzór ma 10 na 7,5 cm i pasuje idealnie do wykrojnika Ornamental - jest jego pomniejszoną wersją (można nim wycinać okienko we wzorze uzyskiwanym dzięki wykrojnikowi Ornamental).

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Newsvine
Linkedin
Google+
Google
Facebook
Digg
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on Facebook
Share on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)