Tim Holtz Sizzix - MINI PAPER ROSETTE - Decorative Strip

Wykrojnik Sizzix do maszyn typu Big Shot, Big Shot Express, Big Shot Pro, zaprojektowany przez Tim'a Holtz'a. Wycina kształty w materiałach od cienkiego papieru po karton.

Wykrojnik ma długość 12 5/8 cala (ponad 30 cm).

Wycinane elementy pozwalają stworzyć 2 rozetkowe kwiatki - takie jak na zdjęciu. Średnica poszczególnych kwiatków to 4,1 cm oraz 5,1 cm.

Niezbędna do pracy z tym typem wykrojnika jest para płytek Cutting Pad Decorative Strip oraz Extended Spacer Platform - sprzedawana przez nas osobno.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również

Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)