Tusz Distress - Black Soot Reinker - uzupełniacz

Buteleczka z dozownikiem - tusz w kolorze Black Soot ("czarna sadza" - czarny).

Tusze Distress Reinker, czyli tzw. "uzupełniacze" to tusze wodne w szerokiej gamie kolorów, które mają wiele zastosowań. Służą do:

- uzupełniania tuszu w pudełeczkach z gąbeczkami

- kolorowania odbitych stemplami motywów

- tworzenia tła

- po wymieszaniu z wodą zamieniają się we wspaniałe spraye wodne służące do barwienia papieru, kwiatów i innych elementów.

Szybkoschnące.

Wodne spraye można przygotować w malutkich pojemniczkach Mini Mister specjalnie w tym celu zaprojektowanych. Wspaniałym dodatkiem są też preparaty Perfect Pearls, które dodają sprayom niezwykłego blasku.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również

Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)