Tusz Distress - Chipped Sapphire Reinker - uzupełniacz

Buteleczka z dozownikiem - tusz w kolorze Chipped Sapphire ("odprysk szafiru" - granatowy).

Tusze Distress Reinker, czyli tzw. "uzupełniacze" to tusze wodne w szerokiej gamie kolorów, które mają wiele zastosowań. Służą do:

- uzupełniania tuszu w pudełeczkach z gąbeczkami

- kolorowania odbitych stemplami motywów

- tworzenia tła

- po wymieszaniu z wodą zamieniają się we wspaniałe spraye wodne służące do barwienia papieru, kwiatów i innych elementów.

Szybkoschnące.

Wodne spraye można przygotować w malutkich pojemniczkach Mini Mister specjalnie w tym celu zaprojektowanych. Wspaniałym dodatkiem są też preparaty Perfect Pearls, które dodają sprayom niezwykłego blasku.

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)