UTEE - Ultra Thick Embossing Enamel - białe

Preparat o wielu możliwościach. Są to małe kryształki, które pod wpływem wysokiej temperatury uzyskanej dzięki np. nagrzewnicy do embossingu, stapiają się w przezroczystą całość - rodzaj emalii.

UTEE można używać jak pudrów do embossingu (czyli w połączeniu z wolnoschnącymi tuszami i nagrzewnicami) albo roztapiać je w specjalnym urządzeniu do podgrzewania (Melting Pot). Można nimi wyczarować różne elementy – mniejsze i większe – które przypominać będą przezroczysty plastik. Jest tu szerokie pole do tworzenia własnych elementów do scrapbookingu, decoupage czy artystycznej biżuterii.

Używając UTEE w połączeniu z wolnoschnącymi tuszami i nagrzewnicą do embossingu, można uzyskać powierzchnię o różnej grubości - im więcej nałożymy warstw tuszu i UTEE (każdą kolejną roztapiając aż do całkowitego scalenia), tym emalia będzie grubsza. Jedną z dodatkowych technik, jaką możemy zastosować wobec UTEE, to włożenie na kilka minut pokrytego UTEE elementu do zamrażarki, a po wyjęciu przełamanie go w kilku kierunkach. W ten sposób powstanie powierzchnia podobna do pękniętej szyby.

Jeśli UTEE będziemy roztapiać w specjalnym urządzeniu tzw. "Melting Pot", wtedy staje się ona płynną substancją, którą możemy wypełniać przygotowane wcześniej formy i zatapiając w niej dowolne ozdoby.

Pojemność opakowania - 3oz.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również

Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)