Versafine - Majestic Blue

Tusz doskonale odbijający nawet najdrobniejsze szczegóły, a do tego całkowicie wodoodporny - można malować po nim akwarelami czy markerami wodnymi, a on się nie rozmaże.

Małe pudełeczko, ale 3 do 5 razy bardziej wydajne niż inne tusze tej wielkości. Mimo, iż jest to tusz pigmentowy (bazą takiego tuszu jest olej) na normalnym papierze wysycha niezwykle szybko - nie jest on przeznaczony do embossingu.

Rozmiary pudełka: 3,4 x 3,4 cm a wysokość 2 cm (dzięki temu, że pudełko jest wysokie, łatwo jest je uchwycić i nie brudzi się palców podczas tuszowania stempli).

 

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również

Obecnie przeglądane:Versafine - Majestic Blue
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)