Versafine - Toffee

Tusz doskonale odbijający nawet najdrobniejsze szczegóły, a do tego całkowicie wodoodporny - można malować po nim akwarelami czy markerami wodnymi, a on się nie rozmaże.

Małe pudełeczko, ale 3 do 5 razy bardziej wydajne niż inne tusze tej wielkości. Mimo, iż jest to tusz pigmentowy (bazą takiego tuszu jest olej) na normalnym papierze wysycha niezwykle szybko - nie jest on przeznaczony do embossingu.

Rozmiary pudełka: 3,4 x 3,4 cm a wysokość 2 cm (dzięki temu, że pudełko jest wysokie, łatwo jest je uchwycić i nie brudzi się palców podczas tuszowania stempli).

 
Obecnie przeglądane:Versafine - Toffee
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Newsvine
Linkedin
Google+
Google
Facebook
Digg
Udostępnij produkt
Share on Digg Share via E-Mail Share on Facebook
Share on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Turkusowe Love

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Zanim na dobre zatonę w świątecznych klimatach, postanowiłam się na chwilę zatrzymać nad cudną kolekcją Zella Teal Primy. Jedna z nielicznych kolekcji, w której odpowiada mi wszystko: stylistyka, kolory, wzory, foliowanie - słowem, idealna :-) I na dzisiejszy post stworzyłam ten oto layout:


Aby usztywnić tło, połączyłam dwa arkusze, tuszując i postarzając wcześniej brzegi. Następnie dodałam wzór serwetki za pomocą maski i pasty modelującej zabarwionej farbą akrylową.