WRMK - Fuse Photo Sleeve Tool (wersja europejska)

Urządzenie do samodzielnego tworzenia dowolnej wielkości kieszonek w koszulkach do Project Life. Posiada europejską wtyczkę.

Polską "instrukcję obsługi" oraz wiele więcej informacji na temat tego urządzenia, a także przykłady jego zastosowań zobaczycie Państwo na naszym specjalnym filmiku autorstwa Kasi Mistacoglu - - - > K L I K.

Możecie również ściągnąć i wydrukować skróconą instrukcję obsługi w języku polskim ze specjalnego postu na naszym blogu - - -> K L I K

UWAGA! Prosimy o zapoznanie się z instrukcją przed rozpoczęciem eksploatacji urządzenia :-)

Przypominamy, że zamówienia na kwotę powyżej 150zł - czyli także ten produkt - wysyłamy kurierem 48 gratis :-)

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Newsvine
Linkedin
Google+
Google
Facebook
Digg
Udostępnij produkt
Share on Digg Share via E-Mail Share on Facebook
Share on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Wesołych Świąt!

Witam wszystkich Odwiedzających na Scrapkowym blogu!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to ostatni dzwonek na wysyłanie świątecznych kartek! :-) Na dzisiejszy mój, ostatni przed Świętami post przygotowałam kilka jako inspiracje dla Was:


Jak może zauważyliście, papiery w tle pochodzą z zupełnie nieświątecznej, ale mimo wszystko odświętnej kolekcji Together :-) Delikatne, koronkowe wzory idealnie nadają się do Bożonarodzeniowych tematów.

W pierwszej kartce Miszmaszową tekturkę w kształcie bombki wykorzystałam jako ramkę do świątecznego obrazka, a pod nią umieściłam kilka śnieżynek z elementów do Project Life od MME: