Lindy\'s Scrap Gang - Glitz Spritz - Royal Peacock

Produkty z serii Glitz Spritz to delikatne, transparentne i mocno błyszczące mgiełki. Dla tych, którzy bez połysku nie zrobią pracy ;-) Można używać je samodzielnie, bądź mieszać z innymi mgiełkami Lindy's Scrap Gang.

Mgiełki sprzedawane są w postaci proszku. Przed pierwszym użciem należy pojemnik wypełnić gorącą wodą do miejsca oznaczonego na etykiecie.

Po wymieszaniu powstaje około 60 ml mgiełki.

Dokładną instrukcję przygotowania mgiełek oraz więcej informacji o ich typach i różnicach między nimi znajdziecie Państwo w specjalnym poście na naszym blogu, klikając tutaj.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo w sklepie mgiełki w kolorze, który Wam się podoba, napiszcie do nas na mail: przedsprzedaz@scrapki.pl - postaramy się sprowadzić wybrane przez Państwa kolory w kolejnej dostawie :)

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Newsvine
Linkedin
Google+
Google
Facebook
Digg
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on Facebook
Share on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
komunijne bliźniaczki i ramka powitalna dla chłopca

Cześć!
Nie samym Project Life'm człowiek żyje ;) postanowiłam więc zmienić trochę klimaty, by Was nie zanudzić. Zapraszam więc do obejrzenia dwóch prostych kartek komunijnych oraz ramki powitalnej dla chłopca :)

 W głównej roli na kartkach pojawiły się tekturki hostie z Miszmaszu Papierowego. Tekturki są delikatne i proste - takie, jak lubię :)