We R Memory Keepers - Studio Gold - Instagram Cards

Zestaw kart typu Instagram, czyli kwadratowych, zaprojektowany przez Teresę Collins. Karty dedykowane do pocket scrapbooking, ale sprawdzą się także świetnie jako dodatki do scrapów, klasycznych albumików itp.

W komplecie 75 kart w formatach 4x4 cale i 2x2 cale, niektóre pozłacane lub zdobione brokatem.

Karty pasują idealnie do koszulek i małych albumików typu Instagram firmy We R Memory Keepers oraz kwadratowych kieszonek w koszulkach innych firm, także w dużych dzielonych koszulkach 12x12 cali.

 
Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Newsvine
Linkedin
Google+
Google
Facebook
Digg
Udostępnij produkt
Share on Digg Share via E-Mail Share on Facebook
Share on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Trochę wiosny w środku zimy

Witajcie Kochani! Dziś przynoszę ze sobą layout, którym składam hołd potędze papieru. :) Najbliższe w gąszczu przeróżnych technik związanych ze scrapbookingiem i dziedzinami pokrewnymi są dla mnie te, które pozwalają wycisnąć z papierów jak najwięcej. Dlatego tak bardzo lubię pracować z papierami, które mają jak najwięcej elementów do wycięcia i zaaranżowania jako ozdoby w pracy. 

Mój dzisiejszy layout powstał z kolekcji Springtime Mintay Papers i niekoniecznie "opowiada" o wiośnie. Myślę, że ta kolekcja jest również świetna do aranżacji dziecięcych, a w szczególności dziewczęcych zdjęć. Do ozdobienia pracy wykorzys...