Tim Holtz - Kushgrip Snip - nożyczki 7 cali

Zaprojektowane przez Tima Holtza, wykonane przez Tonic Studio świetne nożyczki, uwielbiane przez scraperki. Mikroząbki na ostrzach powodują, że nożyczki lekko tną. Posiadają powłokę antystatyczną, co zmniejsza tendencję do przywierania do nich małych kawałków papieru lub taśmy. Bardzo poręczne uchwyty powodują, że nawet długie wycinanie jest komfortowe i nie bolą nas ręce. Dodatkowo w komplecie - praktyczna osłonka na ostrze.

Wielkość nożyczek - długość w całości - ok. 17,5cm.

Poniżej przeczytacie opinie projektantek z naszego Design Teamu:

"Lubię te nożyczki najbardziej za to, że są bardzo poręczne, a uchwyty są duże i miękkie. Bardzo wygodnie leżą w dłoni. Mają specjalną powłokę, która sprawia, że nawet po wielokrotnym cięciu taśmy klejącej nic do nich nie przywiera. Mam je od około pięciu lat i nie czyściłam ich NIGDY. Przy tym są ostre i wytrzymałe - można nimi przeciąć nie tylko papier czy tekturę, ale także np. druciki.
Zdecydowanie planuję się skusić też na dłuższą wersję - wygodniejszą do precyzyjnego cięcia dłuższych kawałków papieru :-)"

Anai

"Podpisuję się pod wszystkim, co napisała Anai :-) Nożyczki te kocham miłością bezgraniczną, dowodem na to jest sytuacja, kiedy zostawiłam je w Warszawie na warsztatach, postawiłam na nogi pół stolicy w celu ich odzyskania ;-) Nie wyobrażam sobie pracy bez nich!"

Dorota_mk

"Ja podchodziłam do tych nożyczek sceptycznie - bo co takiego może być w nożyczkach? ;-) Ale gdy pierwszy raz trafiły w moje ręce, wszystko stało się jasne. Robię nimi wszystko - tnę papier, taśmę klejącą, druciki, nie tępią się. Świetnie układają się w dłoni, w tej chwili nie umiem już pracować z nożyczkami z mniejszymi uchwytami."

Kasia

Dłuższą wersję tych samych nożyczek (9,5-calową) możecie Państwo zamówić w naszej przedsprzedaży :-)

 

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również

Twitter
Stumbleupon
Reddit
Pintrest
Linkedin
Facebook
Udostępnij produkt
Share on DiggShare via E-MailShare on FacebookShare on Twitter
Akceptujemy
Producenci

    ... pusto :(

Informacje o producencie

Co słychać na blogu
Kochanej Babci

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :-)

Już wkrótce będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Stąd też w moim dzisiejszym poście przedstawiam kartkę dla Babci, którą wykonałam z motywami ze świątecznej kolekcji Mintayowej - bo szkoda mi odkładać tak piękne papiery po Świętach ;-))


Dodałam też oczywiście kilka akcentów z innych kolekcji, głównie, by dopasować się kolorystycznie. Głównym elementem dekoracyjnym jest Miszmaszowy napis na tagu z ramką, ozdobiony bukietem kwiatów i wycinaną serwetką. Do tego sznureczek, kryształowe środki do kwiatów i brokat - i kartka dla Babci gotowa :-)